Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 6 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wkrótce ukaże się kolejna powieść Tomka Sobani!

Brak opisu obrazka

 

Wydawnictwo będzie moim partnerem także przy wydawaniu kolejnych książek. To stwarza wspaniałą sytuację - komfort pisania z myślą, że jak tylko skończę, wydawca zabierze się do pracy - mówi Tomasz, który, póki co, nie ma jeszcze swojego agenta, ale z czasem tego rodzaju wsparcie będzie dla niego z pewnością niezbędne.

Pierwsze rozmowy z Wydawnictwem MOST Tomasz Sobania przeprowadził osobiście zaraz po powrocie z pierwszej trasy autorskiej, w ostatnich dniach września. W jej trakcie odwiedził w ciągu czterech dni dziesięć miejsc, w tym Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach. W spotkaniach z toszeckim pisarzem uczestniczyło łącznie ponad pięćset osób. Przeżyłem niesamowity czas, jeżdżąc z jednego miejsca w drugie i spotykając kolejnych wspaniałych ludzi. Największe spotkanie odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach, do której przyszło stu dwudziestu uczniów z gimnazjum i liceum - wspomina Tomasz.

Początkowo trasa miała objąć Warszawę i potrwać o tydzień dłużej, ale ze względu na brak zgody dyrekcji szkoły, w której uczy się Tomasz, wyjazd potrwał jedynie cztery dni, a wszystkie spotkania odbyły się w okolicy Siedlec. Z Siedlec pochodzi mój przyjaciel, Marcin Polak, który zajął się organizacją całej trasy. To tak naprawdę jego wielka zasługa - odkąd pod koniec maja poznaliśmy się na rekolekcjach na Jasnej Górze, wytrwale pracował, żeby wszystko zorganizować na czas i żebym w ostatnich dniach września mógł przyjechać do Siedlec i spełnić dziesiątki marzeń - mówi Tomasz.

Już trwają przygotowania do kolejnej trasy. Tym razem nasz pisarz wyrusza na całe dwa tygodnie w trakcie ferii zimowych, w tym co najmniej tydzień spędzi w Warszawie. Trzymamy kciuki za owocny przebieg kolejnych spotkań!

 

 

Wersja XML