Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 8 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Współpracujemy z renomowanym klubem sportowym

Klub Sportowy Górnik Zabrze już w zeszłym sezonie rozgrywkowym umożliwił wychowankom Toszeckiej Akademii Piłkarskiej wystawienie w jednym meczów tzw. eskorty dziecięcej. Pod koniec października toszecka młodzież wyprowadziła na boisko przy ul. Roosevelta w Zabrzu zawodników obydwu drużyn oraz sędziów. W nadchodzącej rundzie rozgrywek będziemy mogli tę współpracę kontynuować. Dodatkowo otrzymaliśmy zapewnienie, że po uzgodnieniu szczegółów zawodnicy Górnika Zabrze będą mogli wziąć udział w międzyszkolnej imprezie sportowej na terenie naszej Gminy. Jestem przekonany, że motywująca funkcja tego typu inicjatyw jest nie do przecenienia, a troska o aktywność ruchową i zdrowy styl życia powinna towarzyszyć wszystkim naszym inicjatywom edukacyjno - wychowawczym - powiedział Krzysztof Klonek, Przewodniczący Rady Miejskiej Toszka oraz trener Zamkowca.

Brak opisu obrazka

W poniedziałek 9 stycznia nasz urząd odwiedził dyrektor marketingu KS Górnik Zabrze pan Tomasz Masoń. Zaprezentował on projekt nowego programu promocyjnego, w ramach którego klub przygotował specjalną, atrakcyjną ofertę dla najmłodszych kibiców i ich rodziców. W ramach budowania partnerskiej współpracy Górnik Zabrze zaoferował nam wzięcie udziału w tym programie. Jest on dedykowany uczniom szkół podstawowych i wychowankom przedszkoli, a także rodzicom obydwu grup docelowych. W ramach programu możliwe jest wykupienie karnetu na wszystkie mecze Górnika na stadionie w Zabrzu w najbliższym sezonie za 1 zł - ta cena dotyczy biletów dla dzieci. Rodzice natomiast w ramach tego samego programu mogą wykupić dla siebie karnety ze zniżką 10%.

Udział w programie jest dobrowolny. W dniu dzisiejszym promocyjne vouchery zostały przekazane szkołom - jest na nich komplet informacji oraz numery kontaktowe, pod którymi można uzyskać dalsze informacje. Wszystkich zainteresowanych namawiamy do skorzystania tej cennej propozycji.

Wersja XML