Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 8 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

W Kotulinie odbył się II Bieg im. Marka Pawłowskiego

W minioną sobotę w Kotulinie odbył się II Bieg im. Marka Pawłowskiego. To była bardzo udana i profesjonalnie zorganizowana impreza sportowo - rekreacyjna i rodzinna. Z trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów wyrazy uznania należą się pani dyrektor Annie Pawłowskiej wraz z wszystkimi nauczycielami kotulińskiej szkoły, Radzie Rodziców, strażakom z OSP Kotulin, Policji, sanitariuszom i wszystkim którzy wsparli organizacyjnie tę wartościową imprezę. Osobne podziękowania dla wszystkich sponsorów i sojuszników. Wyrazy szacunku także dla spikera i kierownika zawodów, którym był pan Adam Henne.

Cele sportowe Biegu im. Marka Pawłowskiego nie są jedynymi ani najważniejszymi, ale dla porządku przypominamy, że zawody biegowe na 5 km dorosłych w kategorii mężczyzn wygrał Adrian Wojtacha z Olkusza (czas: 17:30), a wśród kobiet najszybsza była Paulina Szpilowska z Pyskowic (23:12). Jeśli chodzi o reprezentantów naszej gminy, klasyfikacja przedstawia się następująco:

Mężczyźni

 1. Mariusz Weis (Toszek), 22:23
 2. Jakub Pawłowski (Kotulin), 23:13
 3. Marek mrozek (Kotulin), 23:24

Kobiety

 1. Agata Tomczyk (Kotulin), 29:57
 2. Anna Iwan (Toszek), 31:04
 3. Karolina Wycisk (Kotulin) 31:43

Po zakończonej rywalizacji sportowej każdy z uczestników, zarówno w kategorii dzieci, jak i dorosłych, brał udział w losowaniu nagród. Dostępne były też liczne atrakcje i animacje dla najmłodszych oraz konsumpcja. Organizatorom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Relacja fotograficzna

Pełna tabela wyników

 

Wersja XML