• TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 6 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Archiwum aktualności

 • Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji publicznej

  Brak opisu obrazka
  Przypominamy o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji publicznej, jakie następują z dniem 2 września br. – linia 206 i 207. Dodatkowo informujemy, że z dniem 16 września br. wydłużeniu ulegną kursy autobusu linii 206 o dodatkowe przystanki w Kotliszowicach.
  Data publikacji:
 • Toszecki Budżet Obywatelski - lista projektów

  Brak opisu obrazka
  Lista projektów poddanych pod ocenę formalną i merytoryczną. 
  Data publikacji:
 • Wykopaliska w rejonie Ciochowic

  Brak opisu obrazka
  W rejonie Ciochowic prace rozpoczęli w tym tygodniu pracownicy Górnośląskiej Pracowni Archeologicznej. W ramach grantu pozyskanego od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków naukowcy, pod kierunkiem archeologa, pana Radosława Zdaniewicza, realizują projekt badawczy ukierunkowany na poszukiwanie śladów dawnego osadnictwa.
  Data publikacji:
 • Maratonami przez Polskę – relacja Tomka Sobani

  Brak opisu obrazka
  Pisze o tym prasa, pisze internet - piszemy z dumą i my: Tomasz Sobania przebiegł Polskę! Niewyobrażalny dystans z Zakopanego do Gdyni pokonał w kilkanaście dni biegnąc kilkanaście maratonów z rzędu. Zapraszamy do ekskluzywnej relacji autorskiej Tomka. Już 29 sierpnia o godz. 19:00 na Zamku - spotkanie, na którym Tomasz Sobania opowie o biegu, ale przede wszystkim zaprezentuje swoją nową książkę. Polecamy - zapraszamy!
  Data publikacji:
 • Zawiadomienie o terminie XI Sesji Rady Miejskiej w Toszku, która odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2019 r.

  Brak opisu obrazka
  Zawiadomienie o terminie XI Sesji Rady Miejskiej w Toszku, która odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2019 r.
  Data publikacji:
 • Zarządzenie nr 0050.181.2019 Burmistrza Toszka z dnia 14 sierpnia 2019

  Brak opisu obrazka
  w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie uchwały w sprawie ustalenia warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z obowiązku ich ponoszenia oraz trybu ich pobierania.
  Data publikacji:
 • W dniach od 12.08.2019r. do 22.08 2019r. na terenie całego kraju zostanie przeprowadzone Badanie plonów zbóż oraz rzepaku i rzepiku

  Brak opisu obrazka
  W dniach od 12 sierpnia 2019r. do dnia 22 sierpnia 2019r. na terenie całego kraju zostanie przeprowadzone Badanie plonów zbóż oraz rzepaku i rzepiku. Badania ankietowe realizowane jest w drodze samodzielnego przekazywania danych przez Internet, wywiadu telefonicznego oraz bezpośredniego wywiadu z respondentem. Badania realizują ankieterzy statystyki publicznej – pracownicy Urzędu Statystycznego w Katowicach. Badanie ma charakter obowiązkowy.
  Data publikacji:
 • Obwieszczenie Wojewody Śląskiego

  Brak opisu obrazka
  nr IFXIII.747.5.2019 dotyczące przebudowy linii kolejowej nr 153 na odcinku Toszek Północny-Rudziniec Gliwicki, w ramach zadania p.n.: ,,Prace na liniach kolejowych nr 153, 199, 681, 682 oraz 872 na odcinku Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki - Stare Koźle
  Data publikacji:
 • Zmarła Maria Nowak - Kowalska

  Brak opisu obrazka
  W niedzielę 28 lipca zmarła pani Maria Nowak - Kowalska - lekarka, samorządowiec, społecznik, a także oddana żona, mama i babcia. Od jakiegoś czasu zmagała się z ciężką chorobą. Jej pogrzeb odbędzie się w sobotę, 3 sierpnia o godz. 10:00 w kościele parafialnym w Toszku.
  Data publikacji:
 • Komunikat Burmistrza Toszka - Szefa Obrony Cywilnej Gminy

  Brak opisu obrazka
  W dniu 1 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00 zostanie przeprowadzony krajowy trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności, umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego .
  Data publikacji:
Wersja XML

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel. 32 237-80-00
fax 32 233-41-41
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 9083444
w tym miesiącu: 120305
dzisiaj: 4123