Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 8 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Łączy nas piłka!

Dobra atmosfera roboczych spotkań i otwartość na sympatie sportowe naszych mieszkańców sprawiły, że Toszek okazał się pierwszym samorządem, z którym władze zabrzańskiego klubu podpisały list intencyjny w sprawie partnerskiej współpracy. Ze strony klubu jest to forma wyjścia naprzeciw oczekiwaniom wielu środowisk kibiców i sympatyków klubu 14-krotnego Mistrza Polski. Mieszkańcy naszej gminy - kibice biało-niebiesko-czerwonych zyskają natomiast szereg udogodnień, dzięki którym będą mogli podtrzymywać i rozwijać swoje sportowe sympatie.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

W ramach partnerskiej współpracy zaoferowaliśmy wsparcie w promowaniu materiałów informacyjnych klubu, w szczególności plakatów informujących o meczach i relacji z rozgrywek. Chcemy też pomóc w promocji oferty Programu Trójkolorowi - informacje o tych możliwościach przekażemy już niebawem. Ze strony klubu otrzymaliśmy ofertę „eskorty dziecięcej”, dzięki której młodzi adepci piłki nożnej z naszej gminy zyskają nie mniej niż raz w sezonie motywującą okazję, aby wyjść na stadion ekstraklasy w towarzystwie piłkarzy. Klub oferuje także zniżki dla kibiców z gminy partnerskiej, bezpłatne 2 karnety na wszystkie mecze danego sezonu, a także m.in. reklamy gminy podczas meczu oraz dystrybucję ulotek informujących o gminie (np. o Zamku) i nie tylko. Zależy nam także na współpracy między szkoleniowcami zabrzańskiego klubu a młodzieżą trenującą w Toszeckiej Akademii Piłkarskiej.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

List intencyjny w dniu 21 sierpnia podpisali w Urzędzie Miejskim w Toszku wiceprezes Górnika Zabrze S.S.A. pan Andrzej Pasek oraz Burmistrz Toszka Grzegorz Kupczyk. Pierwszy partnerski mecz, w którym weźmiemy udział na warunkach podpisanego dziś dokumentu, odbędzie się w październiku. O szczegółach będziemy informować.

Brak opisu obrazka

 

 

Wersja XML