Strona główna - Urząd Miejski w Toszku
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Gmina Toszek
Informacja turystyczna
Dla inwestora
Dla mieszkańca
Gminny informator adresowy
BIP

 • Informacja dot. zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych

  urzad.jpeg
  Zgodnie z § 3 ust. 3 Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 13 sierpnia 2018 r. zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przyjmują urzędnicy wyborczy, właściwi dla gminy, w której siedzibę ma dana komisja, za pośrednictwem urzędu gminy.
  Data publikacji:
 • Nie igraj z kleszczem - bezpłatne badania przesiewowe

  ikona do plakatu kleszczxe.png
  Zespół Opieki Zdrowotnej w Knurowie zaprasza na bezpłatne badania przesiewowe  i spotkania informacyjno-edukacyjne dla mieszkańców Powiatu Gliwickiego.
  Data publikacji:
 • Zaproszenie na finisaż wystawy "Kot i wszystko jasne"

  na ikone koty plakat.png
  Serdecznie zapraszamy 28 września w piątek o godzinie 18.00 do Kawiarni Colonna na finisaż wystawy "Kot i wszystko jasne" autorstwa Ryszarda Dasiewicza. Spotkanie zapowiada się nietypowo ponieważ można na nie zabrać kota. Wstęp wolny, szczegóły na plakacie.
  Data publikacji:
 • Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu kolejnego Rocznika Toszeckiego!

  Rocznik toszecki.png
  Szeroko rozumiana historia Toszka i okolicy stanowi ogólną tematykę tekstów publikowanych w „Roczniku Toszeckim”. Autorami artykułów są przede wszystkim mieszkańcy naszej gminy, miłośnicy dziejów Toszka i Górnego Śląska, a także zawodowi historycy. Zapraszamy do współpracy w tworzeniu kolejnego numeru naszego pisma!
  Data publikacji:
 • Burmistrz Toszka podaje do publicznej wiadomości wykaz miejsc na terenie Gminy Toszek przeznaczonych na bezpłatne umieszczenie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych

  urzad.jpeg
  W związku z kampanią wyborczą podajemy do wiadomość wykaz miejsc na terenie gminy, gdzie można nieodpłatnie zamieszczać materiały wyborcze. Wykaz nie obejmuje miejsc pozostających w gestii prywatnych właścicieli.
  Data publikacji:
 • Odbył się Memoriał im. dr. Ludwiga Guttmanna

  01 i IKONA.jpeg
  W piątek zawody sportowe (Integra), a w sobotę konferencja - z dwóch części składał się zorganizowany u nas po raz pierwszy dwudniowy (7 i 8 września) Memoriał im. dr. Ludwiga Guttmanna. Właściwe upamiętnienie dziedzictwa wybitnego toszanina w miejscu jego urodzenia wymaga poszukiwania takich formuł organizacyjnych, które pozwolą nie tylko dorobek Guttmanna omawiać, ale także bezpośrednio z niego skorzystać. Taką właśnie formułą okazał się tegoroczny Memoriał.
  Data publikacji:
 • Jesienny turniej piłki siatkowej 2018

  1280px-Bulgaria-serbia_volley_2012.jpeg
  29-30 września br. w hali sportowej im Juliusza Rogera, odbędzie się Jesienny Turniej Piłki Siatkowej 2018 o Puchar Przewodni Starosty Gliwickiego organizowany przez Klub Sportowy Rudziniec. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów do zapisów na te wydarzenie (e-mail: zgloszeniaksr@gmail.com do dnia 26 września br).
  Data publikacji:
 • XIX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym - 2018

  22288_1.jpeg
  Zapraszamy do udziału w XIX Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym - 2018, które organizowane są przez Powiat Gliwicki oraz Uczniowski Klub Sportowy Feniks z Pyskowic w dniu 6 października br.  w Hali im. Huberta Wagnera w Pyskowicach, przy ul. Strzelców Bytomskich 1a
  Data publikacji:

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel. 32 237-80-00
fax 32 233-41-41
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 6443154
w tym miesiącu: 150339
dzisiaj: 4955