Strona główna - Urząd Miejski w Toszku
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 6 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi
 • Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w II półroczu 2019 r.

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że w terminie od 14 października do 29 listopada 2019r. na terenie Gminy Toszek zostanie zorganizowana zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W załączeniu szczegółowy harmonogram odbioru odpadów.
  Data publikacji:
 • Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu ograniczonym do właścicieli nieruchomości przyległych na sprzedaż nieruchomości położonej w Kotulinie

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Toszka ogłasza pierwszy ustny przetarg ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych, na sprzedaż nieruchomości położonej w Kotulinie, stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym 819/8. Powierzchnia nieruchomości będącej przedmiotem przetargu wynosi 0,0324 ha. Przetarg został ograniczony do właścicieli nieruchomości sąsiednich (wskazanych w treści ogłoszenia), którzy w celu dopuszczenia do przetargu winni spełnić warunki określone w treści ogłoszenia.  
  Data publikacji:
 • Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu ograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Paczynie

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Toszka ogłasza pierwszy ustny przetarg ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych, na sprzedaż nieruchomości położonej w Paczynie w rejonie ul. Leśnej. Nieruchomość składa się z działek oznaczonych zgodnie z ewidencją gruntów i budynków numerami: 239/45 oraz 301/44. Łączna powierzchnia nieruchomości będącej przedmiotem przetargu wynosi 0,0123 ha. Przetarg został ograniczony do właścicieli nieruchomości sąsiednich (wskazanych w treści ogłoszenia) z uwagi na fakt, iż nieruchomość nie posiada dostępu do drogi publicznej. Osoby zainteresowane uczestnictwem w przetargu winny spełnić warunki określone w treści ogłoszenia.  
  Data publikacji:
 • Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji publicznej – linia 206

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że z dniem 16 września br. wydłużeniu ulegną kursy autobusu linii 206 o dodatkowe przystanki w Kotliszowicach oraz w Toszku (przystanek Toszek Gimnazjum)
  Data publikacji:
 • Prosta(ta) sprawa!

  Brak opisu obrazka
  13 września 2019 r. o godz.: 17:00 na Zamku w Toszku zostanie zorganizowane spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki nowotworu gruczołu krokowego - temat spotkania to „Prostata – profilaktyka, diagnostyka, leczenie…”. Spotkanie skierowane jest dla mężczyzn w wieku 50-69 lat.  Serdecznie zapraszamy!  
  Data publikacji:
 • Stop boreliozie!

  Brak opisu obrazka
  „Nie igraj z kleszczem” – przyjdź na spotkanie informacyjno-edukacyjne skierowane dla pełnoletnich mieszkańców powiatu gliwickiego. Najbliższe z nich już w piątek 13 września br. o godzinie 16:00 w Przychodni „Puls”  
  Data publikacji:
 • Możliwość zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

  Brak opisu obrazka
  Istnieje możliwość zgłaszania kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Toszek w wyborach do Sejmu i Senatu RP zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. zarówno przez pełnomocników wyborczych, jak i spośród wyborców.
  Data publikacji:
 • Głosowanie na projekty mieszkańców

  Brak opisu obrazka
  W dniach 6 - 29 września trwać będzie głosowanie mieszkańców na projekty zgłoszone w ramach Toszeckiego Budżetu Obywatelskiego. Po raz drugi w naszej gminie to mieszkańcy zdecydują na co burmistrz Toszka przeznaczy część środków w budżecie gminy. Do podziału między projekty mieszkańców jest 181.000 zł.
  Data publikacji:
Wersja XML

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel. 32 237-80-00
fax 32 233-41-41
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 9055774
w tym miesiącu: 92635
dzisiaj: 4700