Strona główna - Urząd Miejski w Toszku
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Gmina Toszek
Dla turysty
Dla inwestora
Dla mieszkańca
Gminny informator adresowy
System informacji turystycznej
BIP

 • Informacja o godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Toszku w dniach 15 i 23 grudnia 2016 r.

  urzad.jpeg
  Informacja o godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Toszku w dniach 15 i 23 grudnia 2016 r.
  Data publikacji:
 • Toszecki Jarmark Adwentowy

  toszek plakat jarmark 2016 gaz.system pop2.jpeg
  Burmistrz Toszka wraz z Centrum Kultury "Zamek w Toszku" oraz Stowarzyszeniem Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Toszeckiej mają zaszczyt zaprosić Państwa na Toszecki Jarmark Adwentowy, który odbędzie się 10 grudnia w przyległych uliczkach Bolesława Chrobrego. W programie przewidziane są liczne niespodzianki i atrakcje.
  Data publikacji:
 • Strażnice OSP po remontach

  Foto2.jpeg
  Zakończyły się modernizacje budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w Kotulinie, Pniowie, Wilkowiczkach i Ciochowicach. Wykonane prace znacząco poprawiły funkcjonalność i estetykę obiektów, a nasi Strażacy uzyskali poprawę warunków pełnienia swojej ważnej służby! W odbiorze prac w każdym z budynków uczestniczył Burmistrz Grzegorz Kupczyk.
  Data publikacji:
 • Nowe rozkłady jazdy dla linii 204 oraz 207

  logo.png
  Zmiany w rozkładach obowiązują od 1 grudnia 2016 r.
  Data publikacji:
 • Prelekcja "Grudniowy wstał świt. Stan wojenny w Polsce" w ramach cyklu Historia z IPN w Centrum Ekspozycji Historycznych Zamek w Toszku

  Grudniowy wstal swit.jpeg
  Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach i Centrum Kultury "Zamek w Toszku" zapraszają do wysłuchania prelekcji Ryszarda Mozgola "Grudniowy wstał świt. Stan wojenny w Polsce". Wykład odbędzie się 16 grudnia w Centrum Ekspozycji Historycznych w ramach cyklu "Historia z IPN".
  Data publikacji: 07-12-2016 11:54
 • Konkurs na najlepsza potrawę świąteczną i najpiękniej udekorowane pierniczki

  zamek potrawa swiateczna 2016.jpeg
  Stowarzyszenie Toszek - Nasza Gmina wraz z Centrum Kultury "Zamek w Toszku" serdecznie zapraszają do aktywnego udziału w konkursie na najlepszą potrawę świąteczną i najpiękniej udekorowane pierniczki. Od lat konkurs ten ukazuje różnorodność dziedzictwa kulinarnego i integruje lokalną społeczność. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia w sali Rycerskiej na zamku.
  Data publikacji:
 • Rozporządzenie w sprawie obowiązku usuwania śniegu i lodu z obiektów budowlanych

  OPADY-~1.jpeg
  W związku ze zbliżającym się okresem zimowym, przypominamy wszystkim właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów o obowiązku monitorowania i usuwania śniegu, sopli lodu i nawisów mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa – rozporządzenie Wojewody nr 12/09 z dnia 30 grudnia 2009 r. w sprawie obowiązku usuwania śniegu i lodu z obiektów budowlanych.
  Data publikacji:
 • Wkrótce ukaże się kolejna powieść Tomka Sobani!

  Zdj5.jpeg
  Na wydanie mojej drugiej książki pt. "Świt życia - przebudzenie" zgodziło się Wydawnictwo MOST z Warszawy, prowadzone przez pana Andrzeja Karczewskiego. Jeszcze nie zostały uzgodnione warunki umowy, ale wszystko wskazuje na to, że książka zostanie wydana bez finansowego wkładu z mojej strony - powiedział nam Tomasz Sobania. Jeśli wszystko dobrze się potoczy, kolejna książka toszeckiego pisarza ukaże się już pod koniec stycznia!
  Data publikacji:

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel. 32 237-80-00
fax 32 233-41-41
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 3180093
w tym miesiącu: 36169
dzisiaj: 1787