Strona główna - Urząd Miejski w Toszku
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 6 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi
 • Tour de Pologne 2020 - utrudnienia w komunikacji

  Brak opisu obrazka
  5 sierpnia 2020 r. rozpoczyna się 77. Tour de Pologne - wieloetapowy szosowy wyścig kolarski, będący jedną z najbardziej prestiżowych imprez sportowych w Polsce, w związku z przebiegiem trasy przez teren Metropoli informujemy o zaistniałych utrudnieniach.
  Data publikacji: 05-08-2020 12:26
 • Urząd Miejski w Toszku informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie dotacji celowej na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków

  Brak opisu obrazka
  Do 15 września br. istnieje możliwość składania wniosków o udzielenie dotacji celowej na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.
  Data publikacji: 05-08-2020 11:04
 • Pomóż nam zadbać o siebie - Weź udział w ankiecie!

  Brak opisu obrazka
  Anonimowa ankieta „Ocena potrzeb mieszkańców w zakresie ochrony zdrowia psychicznego” jest skierowana do wszystkich mieszkańców Gminy Toszek, a jej wyniki posłużą wyłącznie do celów badawczych oraz opracowania Strategii Ochrony Zdrowia Psychicznego.
  Data publikacji: 31-07-2020 12:08
 • Kampania #bądźwidoczny - NPROFIT dla firm

  Brak opisu obrazka
  Szanowni Państwo, publikujemy pierwszy z trzech poradników w ramach kampanii #bądźwidoczny – NPROFIT dla firm. Następne poświęcone reklamie w Internecie oraz treści w e-commerce ukażą się kolejno we wrześniu i w grudniu. Skala aktywności w sieci będzie wzrastać, czy tego chcemy, czy nie. Im wcześniej zaczniemy dbać o funkcjonowanie i widoczność w Internecie, tym lepiej dla biznesu. Zapraszamy do lektury oraz udziału w konsultacjach i naszych bezpłatnych webinariach.
  Data publikacji: 31-07-2020 10:33
 • Akcja "Bliscy Krewni" na toszeckim rynku

  Brak opisu obrazka
  W ramach akcji krwiodawstwa "Bliscy krewni" organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, na rynku w Toszku w dniu 11 sierpnia w godzinach od 11 do 15 będzie można oddać krew. Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
  Data publikacji: 31-07-2020 08:58
 • Awaria techniczna

  Brak opisu obrazka
  Uwaga - awaria techniczna W związku z awarią sieci telefonicznej i internetowej, której usuwanie może potrwać dłużej podajemy numery telefonów, pod którymi można kontaktować się z naszym urzędem w dniu dzisiejszym: 601185987 - w szczególności w sprawach mieszkaniowych, inwestycji, dróg, planów zagospodarowania, 603362560 - w szczególności w sprawach meldunkowych, dot. działalności gospodarczej, transportu itp.; Za utrudnienia przepraszamy, pracujemy nad usunięciem awarii.
  Data publikacji: 31-07-2020 08:00
 • Dotacja na zakładanie firm - ankieta wstępna

  Brak opisu obrazka
  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska" planuje przygotować projekt na dofinansowania na zakładanie działalności gospodarczej, ale niezbędny do tego wynik badań na temat rozeznania zakresu założeń projektu. W związku z tym prosimy o wypełnienie ankiety zawierającej niezbędne do napisania projektu dane.
  Data publikacji: 29-07-2020 12:01
 • Przetarg na sprzedaż zabudowanej nieruchomości, położonej w Pawłowicach przy ul. Wiejskiej 18, oznaczonej jako działka nr 251/117, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Zabrze, w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Toszka podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie Prezydenta Miasta Zabrze o I ustnym przetargu nieograniczonym  na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Pawłowicach - Gmina Toszek. Nieruchomość położona jest w Pawłowicach przy ul. Wiejskiej 18 (działka nr 251/117), stanowi własność Gminy Miejskiej Zabrze i przeznaczona została do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Przetarg odbędzie się w dniu 9 września 2020r.
  Data publikacji: 27-07-2020 11:31
Wersja XML