Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 8 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowy punkt pobrań w powiecie gliwickim

Od poniedziałku 31 stycznia br. na parkingu przy hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice (dojazd od strony ul. Kujawskiej)  zaczął działać nowy - drugi na Śląsku masowy punkt pobierania wymazów w kierunku Sars-CoV-2. Prowadzi go Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach przy pomocy żołnierzy 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz strażaków Państwowej Straży Pożarnej.

Punkt czynny jest codziennie - od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 20:00.

 Badania w punkcie wykonają zarówno zmotoryzowani (w systemie drive-thru), jak i piesi, posiadający skierowanie na wymaz w ramach NFZ wystawione przez lekarza POZ
lub poprzez zgłoszenie online za pośrednictwem e-formularza dostępnego pod adresem https://www.gov.pl/web/koronawirus/zapisz-sie-na-test-na-koronawirusa.

Wynik badania zostanie zapisany w Internetowym Koncie Pacjenta.

Zaktualizowany o tę pozycję wykaz wybranych (najbliższych) punktów pobrań działających na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego według stanu na dzień 2 lutego br. poniżej.

Wykaz zawiera numery telefonów uruchomione dla pacjentów umawiających się na wymaz oraz harmonogram pracy danego punktu pobrań.

PDFZAKTUALIZOWANY WYKAZ WYBRANYCH PUNKTÓW POBRAŃ DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I OPOLSKIEGO (128,13KB)
 

Wykaz dla całego województwa śląskiego znajduje się także na stronie Śląskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, który jest na bieżąco aktualizowany: https://www.nfz-katowice.pl/index.php/dla-pacjenta/gdzie-sie-leczyc-w-czasie-covid-19/item/125025-wykaz-punktow-pobran

Nowy masowy punkt pobierania wymazów w kierunku SARS-CoV-2 zaczął działać przy hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice (dojazd od strony ul. Kujawskiej).  

 

Wersja XML