Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 8 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Podziękowania dla darczyńców - pomoc Ukrainie

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Toszek, Drodzy Przyjaciele,
w imieniu władz samorządowych Gminy Toszek, pragniemy Państwu serdecznie podziękować za ogromny gest solidarności z Ukrainą, za zaangażowanie w pomoc na rzecz miasta partnerskiego -  Olewsk poprzez udział w zbiórce darów, w tym za przekazanie wszelkiego rodzaju materiałów opatrunkowych i innych środków medycznych, środków higieny osobistej, żywności oraz innych niezbędnych do egzystencji przedmiotów (kocy, baterii, naczyń i wielu, wielu innych darów). Dzięki Państwu udało się tymczasowo zaspokoić najpilniejsze potrzeby naszych przyjaciół. Podziękowania należą się całej społeczności miasta i gminy Toszek zaangażowanej w akcję, w tym także wolontariuszom odpowiedzialnym za segregację materiałów, ich pakowanie, opisywanie, załadunek i transport w wyznaczone miejsce.

 Realizacja tego przedsięwzięcia udała się dzięki Państwu!  

 Szczególne podziękowania należą się:

-      Hurtowni Farmaceutycznej Novo S.A. z siedzibą przy ul. Mikołowskiej 93 w Tychach, która przekazała ogromną ilość materiałów opatrunkowych (o równowartości ponad 10 tys. złotych),

-      pracownikom Apteki Głównej w Toszku przy ul. Gliwickiej 13 (koło Polomarketu) i Apteki „Piast” przy ul. Strzeleckiej 2 w Toszku za przekazane środki opatrunkowe i inne środki medyczne, w tym także leki przeciwbólowe, przeciwzakrzepowe, na kaszel i inne trudno-dostępne lekarstwa dla chorych wymagających specjalistycznego leczenia.

      Przekazane przez Państwa materiały zostały  dostarczone mieszkańcom gminy Olewsk, których wdzięczności nie sposób wyrazić słowami. Państwa pomoc jest nieoceniona.
  

Dziękujemy!

 

Brak opisu obrazka
 

Wersja XML