Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 8 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Festyn rodzinny w Pniowie

10 czerwca po raz 13 całe rodziny licznie zgromadziły się w świetlicy wiejskiej w Pniowie, aby podziwiać występy swoich milusińskich. Program, do którego uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli przygotowywali się od wielu tygodni, był bardzo bogaty i interesujący. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli dla swoich rodziców. Wieczorem natomiast swoje talenty aktorskie zaprezentowali pracownicy szkoły, którzy przygotowali przedstawienie pt. „Baśniowy ambaras”. Długie oklaski młodszych i starszych mogły świadczyć o tym, że występ bardzo się spodobał.

Brak opisu obrazka

Po rozlosowaniu licznych cennych nagród rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin nocnych. Dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji możemy mówić o kolejnej, udanej imprezie rodzinnej. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu. Podziękowania składamy na ręce Burmistrza Toszka, który objął swoim patronatem naszą uroczystość.

Brak opisu obrazka

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów, którzy upiekli przepyszne ciasta, pozyskali liczne nagrody rzeczowe i pomogli w przygotowaniu obiektu do imprezy. Podziękowania należą się pracownikom szkoły i uczniom, którzy do festynu przygotowywali się już od dłuższego czasu. Nie można pominąć wszystkich ludzi dobrej woli – przyjaciół szkoły, darczyńców, lokalną władzę i całą społeczność, która tak licznie przybyła i wzięła udział w zabawie. Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Anna Zarzecka

 

 

Wersja XML